| Color | Navy Blue |
| Fabric Type | Polyester |
| Age Group | Baby(0-2Years) |
| Season | Autumn |
| Size | Baby 12-18M(86/90cm), Baby 6-9M(74cm), Baby 9-12M(80cm) |
| Tops Type | Bodysuits |
| Children’s Clothing Type | Romper |
| Gender | Baby General |
| Weight | 400g |





Polyester Baby Romper in Navy Blue for 6-9 Months Featuring Teddies Design, Suitable for Autumn Season
Eternal Style
£40.99
Close
Price Summary
- £40.91
- £40.91
- £40.91
In Stock
SKU: ND11735070
Categories: Baby Clothing, Un Cat
Delivery is estimated between May 24, 2026 to May 26, 2026 business days
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 66cm, 73cm, 80cm, 90cm |
Related Products
Recently Viewed
£24.49 – £24.99


















![Apple Green [Gauze Diagonal Collar Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17480-150x150.webp)
![Pink [gauze Diagonal Placket Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17469-150x150.webp)
![White [gauze Diagonal Placket Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17457-150x150.webp)
















































![Apricot [Two Flowers - Fleece Lined]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-18633-150x150.webp)
![Pink [Two Flowers-Plus Velvet]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-18597-150x150.webp)
![White [Two Flowers - Fleece Lined]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-18657-150x150.webp)

















































