| Color | Apricot |
| Fabric Type | Polyester |
| Age Group | Baby(0-2Years) |
| Season | Winter |
| Size | Baby 12-18M(86/90cm), Baby 18-24M(92/100cm), Baby 9-12M(80cm) |
| Tops Type | Bodysuits |
| Children’s Clothing Type | Romper |
| Craft | Thick, Padded |
| Gender | Baby General |
| Weight | 700g |





Cute Baby Romper in Apricot, Thick Polyester Fabric for Winter, Suitable for 0-2 Years
Eternal Style
£48.49
Close
Price Summary
- £48.40
- £48.40
- £48.40
In Stock
SKU: ND11735076
Categories: Baby Clothing, Un Cat
Delivery is estimated between May 24, 2026 to May 26, 2026 business days
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 66cm, 73cm, 80cm, 90cm |
Related Products
£31.99 – £32.99
Recently Viewed
£30.99 – £31.49
£26.49 – £26.99







































































































































