| Color | Brown |
| Fabric Type | Polyester |
| Age Group | Baby(0-2Years) |
| Season | Winter |
| Size | Baby 12-18M(86/90cm), Baby 18-24M(92/100cm), Baby 9-12M(80cm) |
| Tops Type | Bodysuits |
| Children’s Clothing Type | Romper |
| Craft | Thick |
| Gender | Baby General |
| Weight | 300g |





Cute Baby Romper in Brown Polyester with Thick Fabric, Perfect for Winter, Suitable for 0-2 Years
Eternal Style
£41.99
Close
Price Summary
- £41.82
- £41.82
- £41.82
In Stock
SKU: ND11735073
Categories: Baby Clothing, Un Cat
Delivery is estimated between May 24, 2026 to May 26, 2026 business days
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 66cm, 73cm, 80cm, 90cm |
Related Products
£31.99 – £32.99
Recently Viewed
£30.99 – £31.49
£26.49 – £26.99























![Apple Green [Gauze Diagonal Collar Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17480-150x150.webp)
![Pink [gauze Diagonal Placket Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17469-150x150.webp)
![White [gauze Diagonal Placket Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17457-150x150.webp)

































































































![[Plush Bunny Romper with Chest Pocket]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17891-150x150.webp)
![Black+White [Plush Chest Pocket Panda Jumpsuit]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17904-150x150.webp)
![Brown [Plush Pocket Bear Jumpsuit]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17916-150x150.webp)




















![Black and White [Heart-Shaped Plush Panda Jumpsuit]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17871-150x150.webp)
![Khaki [Heart-Shaped Plush Bear Jumpsuit]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17886-150x150.webp)
![Pink [Heart-Shaped Plush Bunny Jumpsuit]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17866-150x150.webp)
