| Pattern | Cartoon |
| Color | Coffee |
| Fabric Type | Polyester |
| Age Group | Baby(0-2Years) |
| Season | Winter |
| Size | Baby 12-18M(86/90cm), Baby 9-12M(80cm), Kid 2Y(100cm) |
| Tops Type | Bodysuits |
| Children’s Clothing Type | Romper |
| Craft | Thick |
| Gender | Baby General |
| Weight | 700g |





Cute Cartoon Baby Romper in Coffer Color, Made of Thick Polyester Fabric for 0-2 Years
Eternal Style
£48.49
Close
Price Summary
- £48.05
- £48.05
- £48.05
In Stock
SKU: ND11735074
Categories: Baby Clothing, Un Cat
Delivery is estimated between May 24, 2026 to May 26, 2026 business days
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 66cm, 73cm, 80cm, 90cm |
Related Products
Recently Viewed
£30.99 – £31.49
£26.49 – £26.99









































































































![[Plush Bunny Romper with Chest Pocket]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17891-150x150.webp)
![Black+White [Plush Chest Pocket Panda Jumpsuit]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17904-150x150.webp)
![Brown [Plush Pocket Bear Jumpsuit]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17916-150x150.webp)




















