| Pattern | Solid Color |
| Color | Blue |
| Fabric Type | Cotton (more than 50%), Cotton (more than 70%) |
| Pants Length | Full Length |
| Size | Baby 12-18M(86/90cm), Kid 2Y(100cm), Kid 3-4Y(110cm) |
| Gender | Boy’S |
| Pants Type | Jeans |
| Age Group | Toddler(3-6Years) |
| Style | Streetwear |
| Season | Spring, Autumn |
| Children’s Clothing Type | Children’s Pants |
| Craft | Washed |
| Waist Line | Mid Waist |
| Function | Soft |
| Weight | 278g |





Solid Color Streetwear Cotton Boys’ Pants in Blue with Washed Finish, Full Length Children’s Trousers
Eternal Style
£28.49 – £29.99
Close
Price Summary
- £29.93
- £28.45
- £28.45
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 110cm, 120cm, 130cm, 90cm |








































































































































































































































