| Pattern | Cartoon |
| Color | Coffee, Beige |
| Fabric Type | Polyacrylonitrile Fiber |
| Size | Baby 12-18M(86/90cm), Kid 2Y(100cm), Kid 3-4Y(110cm) |
| Tops Type | Sweater |
| Gender | Boy’S |
| Placket Type | Pullovers |
| Neckline | Round Neck |
| Sleeve Length | Long Sleeve |
| Age Group | Toddler(3-6Years) |
| Style | Casual |
| Season | Winter, Autumn |
| Children’s Clothing Type | Children’s Sweater |
| Craft | Thick |
| Function | Soft |
| Weight | 455g |





Cartoon Casual Acrylic Children’s Sweater for Boys, Thick Fabric, Beige Color, Baby Size 12-18M
Eternal Style
£32.49 – £36.49
Close
Price Summary
- £36.31
- £32.08
- £32.08
In Stock
Description
Additional information
| Color | Beige (integrated Fleece, Thickened), Beige with the velvet, Brown (one-piece Thickened Fleece), Coffee with velvet, Beige, Coffee |
|---|---|
| Spec | 100CM, 110cm, 120cm, 130cm, 80, 90cm |









































































































































































