| Pattern | Solid Color |
| Quantity | 2 Pieces Set |
| Sets Type | Pant Co-ord Set |
| Color | Black |
| Fabric Type | Polyester |
| Neckline | Shirt Collar |
| Sleeve Length | Long Sleeve |
| Style | Princess |
| Season | Spring, Autumn |
| Size | Kid 10-11Y(150cm), Kid 12-13Y(160cm), Kid 8-9Y(140cm) |
| Children’s Clothing Type | Kids Clothing Sets |
| Gender | Girl’S |
| Weight | 450g |





Solid Color Princess Style Polyester Pant Co-ord Set for Girls in Dyed Black, 2 Pieces Set
Eternal Style
£34.99
Close
Price Summary
- £34.57
- £34.57
- £34.57
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm, 170cm |


















































