| Pattern | Printing, Bow Knot |
| Color | Pink, Red |
| Fabric Type | Polyacrylonitrile Fiber |
| Size | Baby 12-18M(86/90cm), Kid 2Y(100cm), Kid 3-4Y(110cm) |
| Tops Type | Sweater |
| Gender | Girl’S |
| Placket Type | Pullovers |
| Festival | Christmas |
| Neckline | Round Neck |
| Sleeve Length | Long Sleeve |
| Age Group | Toddler(3-6Years) |
| Season | Winter, Autumn |
| Children’s Clothing Type | Children’s Sweater, Children’s Dress |
| Function | Soft |
| Weight | 390g |




Cute Christmas Bow Tie for Girl’s Baby Sweater in Natural Pink, Acrylic Fabric, Size 12-18 Months
Eternal Style
£30.49 – £32.99
Close
Price Summary
- £32.52
- £30.00
- £30.00
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 110cm, 120cm, 130cm, 90cm, 90cm-130cm/1 Hand 5 Pieces |















































