| Pattern | Flower |
| Fabric Type | Cotton (more than 70%) |
| Sleeve Length | Sleeveless |
| Season | Summer |
| Size | Kid 2Y(100cm), Kid 3-4Y(110cm), Kid 4-5Y(120cm) |
| Dresses Type | Strap Dress, Floral Dress |
| Craft | Bowknot, Backless |
| Gender | Girl’S |
| Weight | 300g |





Girls’ Summer Sleeveless Cotton Dress Featuring Backless Design with Floral Pattern, Kid Size 2Y (100cm)
Eternal Style
£26.49
Close
Price Summary
- £26.25
- £26.25
- £26.25
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm |










































