| Pattern | Lace, Bow Knot |
| Color | Sky Blue, White, Purple |
| Occasion | Wedding, Party, Stage |
| Fabric Type | Polyester |
| Age Group | Kids(7-16Years), Toddler(3-6Years) |
| Style | Princess |
| Season | Summer |
| Size | Kid 3-4Y(110cm), Kid 4-5Y(120cm), Kid 6-7Y(130cm) |
| Dresses Type | Party Dress, Mesh Dress, Lace Dress |
| Children’s Clothing Type | Children’s Performance Clothing, Children’s Dress |
| Craft | Mesh, Lace, Bowknot |
| Gender | Girl’S |
| Weight | 180g |





Princess Style Toddler Girl’s Lace Dress in White, Made of Polyester, Elegant Lace Craft for Special Occasions
Eternal Style
£28.99 – £29.49
Close
Price Summary
- £29.26
- £28.53
- £28.53
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm, 170cm |



























































