| Color | Green |
| Occasion | Stage |
| Fabric Type | Polyester |
| Age Group | Toddler(3-6Years) |
| Style | Princess |
| Season | Summer |
| Size | Kid 10-11Y(150cm), Kid 3-4Y(110cm), Kid 6-7Y(130cm) |
| Dresses Type | Party Dress |
| Children’s Clothing Type | Children’s Performance Clothing, Children’s Dress |
| Gender | Girl’S |
| Weight | 500g |





Princess Style Polyester Toddler Girl’s Green Dress for Summer, Kid Size 3-4Y (110cm) Perfect for Special Occasions
Eternal Style
£39.99
Close
Price Summary
- £39.87
- £39.87
- £39.87
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 110cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm, 160cm |























































