| Children’s Clothing Type | Romper |
| Season | Autumn |
| Color | Sky Blue |
| Fabric Type | Cotton (more than 70%) |
| Size | Baby 9-12M(80cm) |
| Gender | Girl’S |
| Pattern | Ditsy Floral |
| Style | Princess |
| Weight | 100g |





Princess Style Baby Girl Clothes Autumn Fashion Newborn Outfit Long Sleeve Floral Print Romper Skirt Set Infant Cotton Suit
Eternal Style
£34.49 – £34.99
Close
Price Summary
- £34.72
- £34.07
- £34.07
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 59cm, 66cm, 73cm, 80cm, 90cm |




















![[Ribbed Double-Breasted Vest]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17517-150x150.webp)
![Light Blue [ribbed Double-button Vest]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17539-150x150.webp)
![Light Orange [ribbed Double-button Vest]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17527-150x150.webp)

![White [Ribbed Double-Button Vest]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17505-150x150.webp)



































![Apple Green [Gauze Diagonal Collar Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17480-150x150.webp)
![Pink [gauze Diagonal Placket Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17469-150x150.webp)
![White [gauze Diagonal Placket Long Romper]](https://poshasyou.com/wp-content/uploads/2026/05/picture-17457-150x150.webp)

















