| Pattern | Printing, Ditsy Floral |
| Fabric Type | Cotton Blend, Polyester |
| Sleeve Length | Short Sleeve |
| Age Group | Toddler(3-6Years) |
| Style | Princess |
| Season | Summer |
| Size | Kid 2Y(100cm), Kid 3-4Y(110cm), Kid 4-5Y(120cm) |
| Dresses Type | Floral Dress |
| Children’s Clothing Type | Children’s Dress |
| Gender | Girl’S |
| Weight | 3g |





Ditsy Floral Princess Dress for Girls in Polyester with Short Sleeves, Toddler Size 2Y (100cm)
Eternal Style
£29.49
Close
Price Summary
- £29.15
- £29.15
- £29.15
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm |
















































