| Pattern | Round Dots |
| Color | Cyan |
| Fabric Type | 100, Polyester, Mesh Yarn |
| Neckline | Sling style, Strapless |
| Sleeve Length | Sleeveless |
| Age Group | Baby(0-2Years) |
| Style | Princess |
| Season | Summer |
| Size | Baby 9-12M(80cm) |
| Dresses Type | Children shirt |
| Gender | Women’s, Baby Girl’S |
| Weight | 280g |




Baby Girl’s Summer Dress With Butterfly Wings Elastic Band Netting Strap Vest Skirt Princess Style Infant Clothing toddler dress
Eternal Style
£26.99
Close
Price Summary
- £26.70
- £26.54
- £26.54
In Stock
Description
Additional information
| Color | |
|---|---|
| Spec | 100CM, 110cm, 80cm, 90cm |















































